O nas

Firma Jacek Błocki Doradztwo powstała w 2012. Kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu usługami informatycznymi i prowadzeniu projektów zdobyte w dużych korporacjach postanowiłem wykorzystać prowadząc własną firmę doradczą.

Naszym celem jest pomoc klientom w dopasowaniu informatyki do potrzeb biznesu. Wierzymy, że największy wpływ na wzrost wartości tworzonej przez technologie informatyczne uzyskuje się przez ciągłą analizę potrzeb biznesowych i zarządzanie portfelem rozwiązań służącym do ich realizacji. Przez zarządzanie portfelem rozwiązań rozumiemy wprowadzanie nowych elementów niosących wysoką wartość i rezygnację z tych elementów, których wartość spada. Sama informatyka przewagi rynkowej nie daje. Przewagę rynkową uzyskuje ten, kto potrafi lepiej wykorzystać jej możliwości.

Wierzymy, że w szybko zmieniającym się świecie nie ma możliwości posiadania jedynie słusznej wiedzy. Wartość może przynieść duża i mała firma bo nośnikiem wartości w usługach doradczych są ludzie. Pracujemy po stronie klienta, dobieramy rozwiązania do jego potrzeb.